ΑΠΟΥΣΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑΣ - ΕΛΕΓΧΟΙ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

ΑΠΟΥΣΙΑ ΔΑΣΚΑΛΑΣ - ΕΛΕΓΧΟΙ

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Την / Το Τετ Δεκ 14, 2016 7:56 pm

ΑΠΟΥΣΙΑ ΤΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΣ ΣΤΙΣ 15/12/2016

Η δασκάλα της τάξης θα απουσιάσει αύριο, Πέμπτη, 15 Δεκεμβρίου 2016, για σοβαρούς οικογενειακούς λόγους. Οι μαθητές θα απασχοληθούν με ευθύνη του σχολείου και βεβαίως θα παρακολουθήσουν Εικαστικά και Μουσική που διδάσκονται από άλλους εκπαιδευτικούς.

(Προς τα παιδιά:
Τελικά πρέπει να είμαι στο νοσοκομείο από τις 9 το πρωί οπότε δε θα καταφέρω να έρθω το πρώτο δίωρο όπως σας είχα πει ότι θα προσπαθήσω να κάνω. Ξέρω, χρυσούλια μου, ότι στενοχωριέστε ...πολύυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!! αλλά τι να γίνει;;; Είναι σκληρή αυτή η ζωή για τους μαθητές!!! lol!

Πάντως την Παρασκευή θα είμαι στο σχολείο και παρακαλώ φροντίστε να έρθετε διαβασμένοι σε όλα τα μαθήματα: Μαθηματικά, Γεωγραφία, Κοινωνική και Πολιτική Αγωγή και Θρησκευτικά.)

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α΄ ΤΡΙΜΗΝΟΥ

Σύμφωνα με απόφαση του Συλλόγου Διδασκόντων του Σχολείου μας οι έλεγχοι θα δοθούν την Τετάρτη, 21 Δεκεμβρίου 2016, ώρα 13.15. Ταυτόχρονα θα γίνει ενημέρωση των γονέων και κηδεμόνων τόσο από τους δασκάλους της κάθε τάξης όσο και από τους άλλους εκπαιδευτικούς που διδάσκουν τα ειδικά μαθήματα.

Για τα Γερμανικά:

Η καθηγήτρια των Γερμανικών θα ενημερώσει τους γονείς στις 11.45 στην αίθουσα της τάξης μας, καθώς αργότερα θα πρέπει να αναχωρήσει για άλλο σχολείο.

Εργαζόμενοι γονείς:

Όσοι γονείς δυσκολεύονται λόγω εργασίας να έρθουν την Τετάρτη, 21/12/2016, και ώρα 13.15 για να ενημερωθούν για τη σχολική επίδοση του παιδιού τους κατά το Α΄ τρίμηνο, μπορούν να έρθουν και τις ακόλουθες μέρες και ώρες:

1. Παρασκευή, 16/12/2016, ώρα 15.05, στην αίθουσα του Ε΄3, χωρίς επιπλέον επικοινωνία με τη δασκάλα.

2. Τρίτη, 20/12/2016, ώρα 13.20, στην αίθουσα του Ε΄3.

Όμως και τις δύο αυτές ημερομηνίες η ενημέρωση θα γίνει μόνο από τη δασκάλα της τάξης και όχι και από άλλους εκπαιδευτικούς που διδάσκουν στο τμήμα μας. Επίσης οι έλεγχοι θα δοθούν την Τετάρτη ή και κάποια άλλη ημέρα αργότερα. Αποκλειστικά στα χέρια των κηδεμόνων.

Η διευκόλυνση ισχύει και για όποιον άλλο γονέα ή κηδεμόνα δυσκολεύεται να έρθει την Τετάρτη.

ΜΑΡΙΟΡΗ
Εκτάκι
Εκτάκι

Αριθμός μηνυμάτων : 312
Registration date : 21/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης