ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το ποδόσφαιρο

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Το ποδόσφαιρο Empty Το ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από vince carter Κυρ Δεκ 02, 2007 6:19 pm

Το ποδόσφαιρο είναι ένα δημοφιλές άθλημα που το παίζουν πολλοί παίκτες.Στο ποδόσφαιρο όμως δεν λείπουν και οι τραυματισμοί.Για αυτό πολλοί επαγγελματίες παίκτες έχουν δυστυχώς αποχαιρετήσει την αληθινή ζωή.Όμως υπάρχουν και οι καλές πλευρές του ποδοσφαίρου.Εγώ όταν παίζω ποδόσφαιρο το ευχαριστιέμαι και διασκεδάζω με το άθλημα που παίζω.
vince carter
vince carter
Πρωτάκι

Αριθμός μηνυμάτων : 9
Registration date : 28/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Το ποδόσφαιρο Empty Απ: Το ποδόσφαιρο

Δημοσίευση από ΜΑΡΙΟΡΗ Κυρ Δεκ 02, 2007 8:08 pm

Ω, βλέπω έχουμε την πρώτη ανακοίνωση από τον Βινς. Μπράβο!

Πραγματικά το ποδόσφαιρο είναι υπέροχο άθλημα. Δεν ξέρω αν σας το έχω πει, αλλά είναι ένα από τα πιο αγαπημένα μου αθλήματα. Συγκεκριμένα, λατρεύω το ποδόσφαιρο και τη φόρμουλα ένα.

Ειδικά η αγάπη μου για τη μπάλα ξεκίνησε από τα χρόνια του δημοτικού. Τότε ακόμη δεν είχαμε τηλεόραση αλλά κάθε Κυριακή το ραδιόφωνο μετέδιδε τους σπουδαιότερους αγώνες. Δεν έχανα ούτε μία μετάδοση. Ακόμη κουδουνίζει στα αυτιά μου το μουσικό σήμα της εκπομπής. Και μαζί η φωνή του Διακογιάννη, ενός από τους καλύτερους δημοσιογράφους στην περιγραφή αγώνων ποδοσφαίρου.

Πέρα όμως από την παρακολούθηση αγώνων, μου άρεσε και να παίζω ποδόσφαιρο. Αγαπημένη μου θέση ήταν του παίκτη που κινείται ελεύθερα σε όλο το γήπεδο, του λίμπερο, και αιφνιδιάζει τον αντίπαλο τερματοφύλακα... Οι συμμαθητές μου μάλιστα μου είχαν βγάλει και παρατσούκλι για τον τρόπο που έπαιζα, με φώναζαν ... Λαγό!

Α, να είσαι καλά Βινς, που μου θύμισες εκείνες τις ωραίες στιγμές. Θα περιμένω λεπτομέρειες και για τα δικά σου κατορθώματα. Γιατί όχι και φωτογραφίες;
ΜΑΡΙΟΡΗ
ΜΑΡΙΟΡΗ
Εκτάκι
Εκτάκι

Αριθμός μηνυμάτων : 922
Registration date : 21/11/2007

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης